Wie heeft er zin in een geile ontmoeting regio Apeldoorn.
Ik ben 33, normaal postuur, normaal geschapen.
Misschien voor vaker als het bevalt.
Kik: al an
Ben rond 15.00 bij sandelinge West bij Dordrecht wil wel gepijpt worden kik is hotindian1965
Goedemidda
Welk leuk stel of vrouw gaat vanmiddag ook van het mooie weer genieten aan het naaktstrandje Noord A in zoetermeer en kom ik daar tegen om van elkaar te genieten. Ik zal je lekker erotisch insmeren/ masseren en daarna zien we wel verder.
Ik nederlandse man 46 jaar, 204 cm lang , normaal postuur en een mooie dikke lul.
Ik ben daar rond 14.00 uur
intresse ?
Kik scheep1974 of mail scheep1974@gmail.com
Vanmiddag te vinden aan de hoornseplas, intiem geschoren jongen man, ben gezet en sta open voor alles!
Hopelijk kan ik een leuk stel of dame vinden voor een spannende tijd.
ik rij vandaag door Twente wie heeft er zin om bij mij in de bus te komen en dan zien we wel wat er gebeurd
Kik ben_70123
Hey hallo, ik ben een leuke en verzorgde man en zou graag tijdens een heerlijke wandeling in de avond op Kootwijkerzand een leuk en spontaan stel willen tegen komen voor spannend avontuurtje in de buitenlucht... En hebben jullie ook een fantasie?? Ben nieuwsgierig. Ik maak gebruik van KiK - Arnhem1971 .... Wie weet tot later, XXX
Welke dame of stel gaat mee naaktzwemmen.
Regio Drenthe en Groningen.
Ik leuke jongeman van 36
Wie O wie houd er wel van wat spanning kik me dan maar.
Kik 28klefje28
Welke vrouw vindt het opwindend om op een groot geschapen man te plassen. Lijkt me geil om te proberen. kik jereon4jane
wij stel zoeken stel of bi vrouw voor een afspraak in een hotel omgeving Enschede. Hij 47 jaar hetero zij 46 en bi.
Stuur bericht via kik stelwinterswijk
Dit bericht is automatisch verwijderd na het overtreden van de regels.
Hoi, even niet direct sex maar gewoon een kop koffie?
Ik ben een geb. verzorgde Limburgse man van 55 en ik mis bepaalde spanning in mijn leven. Het lijkt me spannend om via deze weg in contact te komen met een (gebonden) vrouw die zich in bovenstaande herkend en ook meer spanning zoekt, laten we dan eens ergens afspreken en gewoon een kop koffie gaan drinken, dat zou al spannend zijn...en wie weet gaat er iets moois bloeien.
KIK: Limbocam
Mail: Limbocam@hotmail.com
Vanavond was er een mooie (latina?) vrouw op Kootwijk en daarna op Strubben. Met twee mannen! Wie zijn jullie? Zij zag er erg sexy uit, met een kort bruin rokje zonder er iets onder...
Lekker geile rooie 21jarige escort.
Intresse in een echte vrouw, die weet wat een man nodig heeft.
Stuur dan gerust een berichtje ;)
Kik: sugarbabyde123
Of whatsapp: 0657716724
Mannen tot 40 jaar
(ouder? Maar zie je er goed en vorzorgt uit? En serieuze intresse? Stuur gerust een berichtje)
Komt van omgeving omgeving limburg/brabant maar de benzine gaat niet zo snel op ;)
Lekker geile rooie 21jarige escort.
Intresse in een echte vrouw, die weet wat een man nodig heeft.
Stuur dan gerust een berichtje ;)
Kik: sugarbabyde123
Of whatsapp: 0657716724
Mannen tot 40 jaar
(ouder? Maar zie je er goed en vorzorgt uit? En serieuze intresse? Stuur gerust een berichtje)
Hey hey, ik ben damian 21 jaar oud en kom uit Didam dat ligt in gelderland, ik zoek nog een sugar daddy/mommy en ik doe dus alles voor geld. Bericht me op kik: PointlessPandah
Hi allen bi of man of vrouw of stel, wie heeft morgenmiddag tijd voor buitenontmoeting kijken en bekeken worden en evt meer, de laatste dag met hoge tempraturen ik ken diverse mooie plekken mijn KIK is buitengeil
Hallo ik 38jarige van Hollandse afkomst is vanavond en vanacht alleen thuis ik heb donkerblond haar en blauwe ogen ik ben voor vanavond of vanacht op zoek naar een of meerdere mannen die mij willen geven waar ik al zo lang op wacht me een goeie beurt willen geven ik pijp aleen en ik slik door ik wil heel graag goed geneukt worden contact via hier heb geen kik tot vanavond of vanacht
Wij verzorgd, discreet, zeer net stel, maar erg ondeugend en zeer geil van eind 40, beide hetero, zoeken spanning met een net verzorgd stel, nette discrete vrouw/man.
Om op spannende locaties de fantasieën wederzijds tot uiting te brengen.
Wij zoeken geen bi-mensen.
Wel doeners en zeker geen aso types.
Er moet wel een klik zijn. Leeftijd vanaf rond 37 jr.
Kik is actiefstelletje
Wie wil durft en doet ook echt?
Geen pd's of single mannen.
Kik= cuijksmannetje.
Ik,single 47jr,100% doener,super discreet en hygiënisch.
Wie o wie???
Wie wil durft en doet ook echt?
Geen pd's of single mannen.
Kik= cuijksmannetje.
Ik,single 47jr,100% doener,super discreet en hygiënisch.
Wie o wie???
Hoi,
Universitair opgeleid, goed gebouwd en goed geschapen (21cm).
Ik ben een goed gebouwde en goed geschapen jongeman van 26. Ik zoek een knap, sexy of simpelweg leuke vrouw of koppel.
Ik ben normaal, getint, en afgetraind door intensief boksen, wat ik in mijn vrije tijd doe. Hygiëne, discretie en betrouwbaarheid zijn alle drie erg belangrijk voor mij.
Wat verwacht ik?
een echte stel of dame die geen fake zijn.
voor elke date bellen wij voor de zekerheid (Er zitten veel fakers)
Wat verwacht je?
Een goede date (leren kennen en drankje erbij zodat de vrouw lekker rustig wordt en haar spanning weg, daarna geile seks van alles (beffen, verwennen, masseren...etc en aan het einde veel spuiten))
Ik sta open voor zowel vrouwen alleen als koppels. Ik vind het geen probleem als de man alleen k
Wie wil durft en doet ook echt?
Geen pd's of single mannen.
Dit bericht is automatisch verwijderd na het overtreden van de regels.
Hoi dames, ik heb zin om woensdagmiddag naar kootwijk te gaan, wie heeft er ook zin?
Kik: stuurhetnaardennis
zijn hier ook vrouwen die het gewoon spannend en leuk lijkt om naar een naaktstrand tegaan.
ik heb dit 1x eerder gedaan met een onbekende vrouw en echt spannend om zo elkaar te ontmoeten lekker naakt haha.
regio overijssel





