Jonge jongen hier uit overijssel in borne sta voor alles open man vrouw of stellen en alle fantasien
Kik: bobbobbob1311 of Bobbobob Bob sorry voor de rare namen
Maar als jonger is waar je van houdt bericht mii
Heey, ik ben Jason, 27 jaar uit enschede. Ben opzoek naar een stel om meer ervaring op te doen. Kik: Jason22jr
Hallo,
Jongeman 34 zoekt voor aanstaande dinsdagmiddag cardate/buitensex te Groningen/Friesland
Man/ stel / vrouw leeftijd niet belangrijk maar wel 18+.
Ben een slanke goed uitziende man 188/87/17
Kik: mark05087
Hmmmm welke spannende dame of stel (of heer) heeft ook zin in iets extra spannends....
Kom gezellig op KIK
Gezellig!
KIK: BenBenniet2012
Tot zo!
Dit bericht is automatisch verwijderd na het overtreden van de regels.
Wie wil geilen op kik jongejonge19jaar is me kik
Ben 21 jaar
Het liefst een ouder vrouw welke mij nog veel kan bij leren
ben opzoek naar een stel uit deventer waarvan de man me ongeveer een jaar geleden op kik benaderde om zijn vriendin te neuken
ik heb dit toen afgewezen maar zou graag weer in contact willen komen met jullie ; )
mochten jullie dit lezen stuur me dan een bericht op kik: globallockout!
heey goedeavond is er zo nog een leuk stelletje in de omgeving apeldoorn langsA1 op een Pplaats (bruggelen/kootwijk/de strubbe) ik ben mark 30j en heb nog wel zin om lekker ergens met een stelletje te kletsen.. en meschien wel ff lekker mee kunnen gluren als jullie wat doen in de auto of bij een leuke klik ik gezellig mee mag doen... groetjes Mari
welk stel v of man of merdere is er nog iets geils aan het doen of van plan vanavond a28 assen tot harderwijk?
kik verzorgde35
hoihoi verzorgde spontane jongenman 187-79-36
zoekt een leuk stel voor een heerlijke date .
geil xl en voor veel in .
kik verzorgde35
ik ben 52 194 88 kg pijp graag en wordt graag gepijpt
Vanavond tussen 17:00 en 18:00 (misschien nog iets later)
Ben ik in de bossen bij het engelemeer. Achter het engeltje van het engelemeer kom je ook ?
Hoi wie komt me neuken ik man van 50 wil geneukt worden ben er tegen 17.30 uur mn kik travellingman66 tot straks
Mensen die geile buitenlocaties weten omg ommen en daar wel eens heen gaan?
Kik: tuninggek
Ik ben een nette, keurig verzorgde, leuke en sociale man van begin 40 spontaan, ruimdenkend, goed niveau, niet-roker, slank, sportieve body, goodlooking en verzorgd uiterlijk.
Bovendien ben ik verzorgd en hygiënisch en in bezit van prima gereedschap.
Ik zoek een leuk(e) ruimdenkend(e) stel/dame waar zij de wens heeft om lekker langdurig en goed genomen te worden door een extra man om samen lekker geil en ongeremd te genieten met elkaar.
Wederzijds respect vind ik super belangrijk.Ik pas me aan aan jullie wensen en verwen de vrouw graag zoals zij het lekker vindt. Initiatief nemen is voor mij geen probleem. Ik sta open voor een vrouwgericht trio. Met haar alleen (al dan niet met de partner erbij) vind ik ook prima!
kik : vanblk24
Goedemiddag,
Wij gaan vanmiddag nog even naar De Strubben, om het weekend af te sluiten. We zullen nog een wandeling maken in het bos. We gaan zien wie we tegen komen.
Hoi ik ben Fred uit Amsterdam, en ben opzoek naar een vrouw of stel, die langs wil komen, Aftrekken of pijpen tegen een kleine vergoeding, groetjes van mij.
Welke man wil nu of vanmiddag lekker komen videobellen met ons tegen kleine vergoeding xxx ons lekker bezig zien en genieten!!! Kik sexxcouple420
Hallo allemaal,
Ik 55 uit Roosendaal Brabant kan vrij ontvangen.
Zit je zak vol en wil je het er uitgezogen hebben dat kan, ik pijp en slik echt serieus.
Misschien hoor ik iets?
Fijne dag verder allemaal.
Mvg peter
Hoi, ik ben een jongen van 28 en wil graag een keer iemand pijpen. Ben al langer op zoek hier maar het komt nooit tot een echte afspraak, graag alleen reageren als je serieus bent.
Liefst een keer sochtends vroeg op een parkeerplaats afspreken en dan zuig ik je helemaal leeg.
Kik timbnl1992
Hey mike hier
Wie will er vanavond of een dezedagen afspreken
Ik ben voor veel in alles is welkom ik ben zelf bi top
Dus ben je vrouw man of een stel vv of mm of kom je aleen maakt me niet uit zolang we maar genietten
Uiterlijk en leeftijd speeld bij mij geen rol zolang we maar genieten
Ap me maar op 0611167271
Of mail strange_men_01@hotmail.com
Of fia hier of kik mijn kik naam is mike231184
En we Komen er wel uit waar waneer we afspreken en wat alle partijen willen
Zijn er nog geile stellen, vrouwen in Friesland?
Bisex man kijkt graag toe of doet graag mee.
Bisex dameskoppel bisex stel dames of jongens .
Doe eens een geil voorstel zonder fin.bedoelingen
Kik dirtydragon01
Zijn er nog geile stellen, vrouwen in Friesland?
Bisex man kijkt graag toe of doet graag mee.
Bisex dameskoppel bisex stel dames of jongens .
Doe eens een geil voorstel zonder fin.bedoelingen
Kik dirtydragon01
Dit bericht is automatisch verwijderd na het overtreden van de regels.
jongen 25 nu vanaf leiden richting Amsterdam aan het rijden wie heeft zin om me tepijpe
kik martijnvdg
He jongens/heren,
Ik ben een jongen van 27 uit omgeving van Oss.
Wil jij mijn fantasieën werkelijk laten worden?
Ik zoek een mannelijk type (30 tot max 55 jaar)
Heb zin om in de bossen of parking af te spreken. Ik kom bij je in de auto en je moet nodig eens gezogen worden. We tongen en je pik gaat al harder in je broek staan. Je maakt je gulp los en ik pak die ietswat naar pis geurende pik in mn mondje. Ik zuig je lekker. Ik ben een onderdanig type. We gaan verder op de achterbank. Ik maak je schoenen los en sniff deze heerlijke schoenen waar je de hele dag al in hebt gelopen. Je duwt je voeten naar mn mond en beveelt me deze te likken. (Ik kick op voeten). Je kijkt toe hoe ik lekker op je tenen sabbel. Het wordt steeds intiemer en de kleren gaan uit. Kik: boy26oss add me ik vertel meer xx
Dit bericht is automatisch verwijderd na het overtreden van de regels.
Dit bericht is automatisch verwijderd na het overtreden van de regels.
Goedemiddag allemaal,
Wij gaan straks weer een paar uurtjes naar de Strubben. We zijn er vanaf 17.00-17.30u tot 20.15u. Wie weet, wie we gaan zien, en wat er gaat gebeuren.
Hee hee, mijn vriendin zit in Quarantaine en zit boven.. ik heb de beneden verdieping voor mezelf en ga me vanavond stiekem verkleden ik haar kleding.
Nu zoek ik nog een leuk contact dat stout met mij wil chatten op KIK, samen stiekem vieze dingetjes doen terwijl ze boven zit.
Ik man, 29 jaar, crossdresser, slank, gladgeschoren.
KIK: crossdresser.420
Ik heb de behoefte om een leuke man uit te nodigen voor een lekkere wilde seks partij. Heb jij interesse om deze blonde geile meid een goede beurt te komen geven? Ik sta klaar voor ontvangst zal ik maar zeggen de nood is hoog ha ha. Geile natte groetjes... ==> https://bom.to/LmD2R
Goedemorgen,
Deze donkere man van 30 zoekt een dame of stel voor vandaag.
Enkele trefwoorden zijb bbc, cuckold, trio, buitensex, parking, bos, ben voor veel in en direct beschikbaar.
Lijkt het je spannend om met me af te spreken dan kun je me een berichtje sturen op kik: geilenegerks
Vanmiddag nog goed verzorgde geschoren mannen die mij onderhanden willen nemen, mijn mannen kutje hunkert naar grote lange pikken, sta er tussen 2 en 3 uur





