47 jarige dominant wil vanavond een onderdanige vrouw/stel ontmoeten.
omg achterhoek/twente.
kik: johangroenlo
06-44970546
Hey Mike hier een bi top man van 36
Wie is er nu oom geil en heeft zin om elkaar te verwennen in emmeloord
Ik kan nu nog ontvangen thuis laat maar een bericht achter op kik mijn kik is mike231184
Of mail me op strange_men_01@hotmail.com
Meschien zien we elkaad straks al
Goedemorgen. Zou het leuk vinden om in contact te komen met een leuke dame. Eerst gezellig praten via kik of WhatsApp. Zou leuk zijn uit omgeving zwolle. Maar verder weg is geen probleem. Kik is harryxl40
Bi-man van 48, zoekt een geile date met Bistel of Biman. Wie wil vreselijk geil klaar komen bij mij
Ik zal me ff voorstellen ben een geile jongen uit Apeldoorn 18 jaar, slank 1,85 19cm, bruin haar, strakke buik en hetro. Ben op zoek naar wat avontuur dus mensen tussen de 21/60 jaar lijkt me geil. Ik heb genoeg ervaring maar wil ook is wat nieuws proberen. graag wat met een volwassen willen doen die een 18 jarige ook graag wilt proberen Hihi. Wil graag anoniem blijven dus graag discreet 🙂Dus lijkt het je wat n lekkere jonge pik lekker. laat maar weten. veel is bespreekbaar. . Graag alleen serieuze reactie. Kik is jongen_uit_apeldoorn en mail Apeldoornjongen@gmail.com
Hoi,
Ik ben Johan, 49 jaar en ben regelmatig op pad op de motor. Stukje rijden, wind in mijn gezicht, en lekker genieten. Helemaal met een spannende tussenstop..
Heerlijk om op een afgelegen plekje (of thuis) af te spreken en te kijken. Of samen spelen. Stel, man of vrouw, maakt niet zo veel uit. Spannend, geil, schoon, respect en discreet zijn de woorden waar het om draait.
Ben 190 lang, normaal gebouwd (87kg), donker blond, lekkere pik (18cm).
Kik me even als je/jullie verder willen kletsen: johanP1972
Wij omg Leiden komt deze kant op. Kom ik naar buiten en pijp ik je lekker in de poort.
Laat maar weten hoe ik je kan bereiken
Heyy was net nog jongen in een mini heb je ook kik
X nog ff afspreken😀😀
markdewitse
Heyy was net nog jongen in een mini heb je ook kik
X nog ff afspreken😀😀
markdewitse
Ik ben een 46 jarige man uit Zeewolde en zou graag eens willen ervaren hoe het is om in mijn mond gespoten te worden.
Welke man tot max. 30 jaar zou mij die ervaring willen geven.
Laat je kik achter het liefste een beetje uit de buurt van Zeewolde.
Goedenavond allemaal.
Wij gaan straks nog weer even naar de Strubben. We zijn er zo rond een uur of 22.00. Wie weet wordt het weer een geilzellige avond.
Ik ben een nette, keurig verzorgde, leuke en sociale man van 40 spontaan, ruimdenkend, goed niveau, slank, sportieve body, goodlooking en verzorgd uiterlijk, gesteriliseerd, royaal en dik geschapen.
Ik zoek een leuk(e) ruimdenkend(e) stel waar zij de wens heeft om lekker langdurig en goed genomen te worden door een extra man om samen lekker geil en ongeremd te genieten met elkaar.
Ik kan ontvangen en verplaatsen, cardate of buitensex.( Paydate is mogelijk)
Kik : Nieuwe2021
Vanavond nog leuke stelletjes die meer willen dan alleen kijken ??!! Wij stel midden 40 zouden het leuk vinden of dame mag ook maar dat is ....in de hooi berg
MANNEN ALLEEN GEEN INTRESSE !!!
Kik geilstel46 stuur ons een leuk berichtje en foto van jullie xx mss tot straks ... regio zuid Holland 😜
Hey,
Gaan er vanavond nog stellen of vrouwen op pad naar de drie betreffende plekken?
Groet stef
Kik: steef22
Ben een geile tgirl sissy. Verwen graag mannen voor hun plezier. Met me mondje en of kontje. Je hoef bij mij niks doen. Zit te denken om naar Bruggelen of de Strubben te gaan. Twee keer tot nu toe geweest. Niet heel erg veel ervaring met buiten sex. Ik kan heel goed pijpen en heb erg lekkere kontje. Ben 47/178/78 en heb ook kik midami00.
Voor vanavond rond 23uur
Wij stel 20jr/36jr opzoek naar een ander stel.
(Mannen mogen kijken maar niet meedoen)
Dame alleen 48jr opzoek naar leuke mannen/vrouwen.
Laat het even weten in de comments wie er nogmeer komt xxx
Graag wel een beetje ondernemend zijn en lekker met je pik spelen als je komt kijken/meedoen
Zijn er leuke vrouwen die zin hebben in een knappe kerel van 30? Kik chrisadamzuid
Goedemiddag
Ik ben een jonge man 34 jaar uit utrecht ik zoek een vrouw om dit weekend wat af te spreken welke vrouw heb daar zin in en woont in provincie utrecht .. kan ook pay date zijn als je zin laat het me dan weten via kik me kik naam is
reve1987
Ben Tom 45,welke man zou mij rond half 5 parkeerplaats kempke a325 arnhem.
Leeg willen zuigen of trekken.
Kik janssenisgeil
Hoi ben Joost 50 jaar 186/85/17 wil graag met een man sex hebben.. Ben onervaren met mannen wil graag een x pijpen en misschien meer.
Ben er rond 10.45 uur bij bruggelen hoop tot zo
Hey Mike hier een bi top man van 36
Wie is er nu oom geil en heeft zin om elkaar te verwennen in emmeloord
Ik kan nu nog ontvangen thuis laat maar een bericht achter op kik mijn kik is mike231184
Of mail me op strange_men_01@hotmail.com
Meschien zien we elkaad straks al
Wie wil even lekker spelen en me laten spuiten in mond of …. waar jij graag wilt. Man. Vrouw. Stel welkom.
Mail: big.pinks77@gmail.com of kik: big.pinks.
Dit bericht is automatisch verwijderd na het overtreden van de regels.
Wie is er nu omgeving woerden?
Kik is bloonwijk
Gmail is bloonwijk@gmail.com
Hallo leuke stellen. Ik verblijf morgen op een mooie plek in Zeeland. Ik zou wel leuk gezelschap willen ontvangen. Ik ben hetero en zou het leuk om (eventueel samen met de man) de vrouw te verwennen.
Mijn KIK is niceman5858
Welke dame of Stel (vrouw) zijn nu aanwezig en zin om wat te doen met dit mooie weer.
Ben er nu, jonge man goed uitziend en verzorgd.
Dit bericht is automatisch verwijderd na het overtreden van de regels.
Ik zit in een relatie maar krijg te weinig sex
Zijn er mannen die ook in gelijk soort situatie zitten
Ik zoek een nette serieuze groot geschapen man.
Met een zeer hoog libido
Afstand geen bezwaar
Als klik is voor vaker
Mail. Maureengenietster@outlook.com
Ivm werk kan ik niet gelijk reageren
Valt er rond Harlingen wat te beleven?
Rond 15/16u rij ik hier richting Amsterdam.
Wie heeft er een spannend idee voor me onderweg?
Hallo ik ben Mark 56jr omgeving bergen op zoom/roosendaal. Ik kan ontvangen.
Ben je veel onderweg of druk qua werk in de regio en zoek je relax adres? Wil je gepijpt spuiten? Rollenspel? Of anders
Serieus, discretie en hygiëne geboden en gevraagd.
Geen Kik profiel.
0644038089 kun je me bereiken.
Mark





