Hallo dames (18-33 jaar), deze 25-jarige, 1.93m, atletische vent houdt enorm van verwennen! Waar houd jij van? Ik kan dominant zijn of juist heel teder… Laat weten waar jij van houdt en we maken er een leuke tijd van! Stuur een bericht! Ik ben groot en recht geschapen.
Liefst bij het hoornsemeer parkeerplaats of een ander geschikt gebied afspreken. Laat het me weten. Ik ga discreet en respectvol met je om en verwacht dit ook van jou.
Dit bericht is automatisch verwijderd na het overtreden van de regels.
Wie zin om morgen samen te geilen? ik ben een bi-minded kerel van 38, lekker fors geschapen met 23 cm.
Ik heb zin om morgen een dame heerlijk te verwennen of mezelf lekker te laten verwennen door een geile bi-kerel.
Wie zin in dit geile avontuur?
KiK: motorrijderxl
Nog dames vanavond omgeving bergen op zoom roosendaal Tholen laat me weten ik wil er ook voor betalen geen probleem ivo.besiktas@gmail.com
Iemand zin om af te spreken over een uurtje ongeveer? Ik sta er al.
Heb een blauwe goldf
Heb geen kik
Hoi hoi, al tijden op zoek naar een spannende date in Rilland. Liefst met een vrouw maar een kennismaking met een man mag ook. Al jaren wil ik ervaren hoe het is om een lul te laten spuiten van een ander. Ben in de gelegenheid om elke avond naar Rilland te komen. Je mag me mailen naar jewannes1980@hotmail.com Ben echt super afwachtend want ik zoek al een hele tijd. Oja, ben 58 jaar en heerlijk geschoren mmmm
Ik ben geile gozer 30j en ben opzoek naar een heerlijke date met stellen of vrouwen op een parkeerplaats of lekker geil in t bos liefst in de omgeving Apeldoorn tot Kootwijk ik sta nu ergens geparkeerd mijn kik is. mike30apd
Ik goeduitziende hetero andere 29. Heb een grote kale paal. Zoek een geile vrouw wat ouder mag zeker ook. Of stel hetero gericht. Op goed tekeer te gaan vanavond.
Ik ben er met 2 dames . Op welke plaats is er wat te doen? Het is een vrij groot gebied
Ik ben er met 2 dames. 1 jong en 1 wat ouder. Welke plek is de actie?
hey hallo, zijn er hier ook nog leuke dames uit het oosten van het land die wat leuks zoeken? ben een jonge slanke man en wel in voor wat avontuur en spanning.
Welk leuk stel of vrouw is er morgen om ca 17 uur op het laakse strand - ik ben 47, slank en sportief en op zoek naar leuke geile ontmoetingen
Zo dadelijk richting het Lingebos met mijn vrouwtje. . Parkeerplaats bij de manage. Misschien leuke dame of stel aanwezig om te kijken misschien mee te doen. Mannen wij nodigen jullie uit als we zin hebben. Indien leuke mannen mogen spuiten over haar borsten. Niets meer. Wel in het bos dus niet op de parkeerplaats.
Welke vrouw mag ik lang beffen laten spuiten en haar voeten masseren en likken ben bi van 46 evt stel ook goed
hallo van mijn vrouw heb ik een uitdaging/opdracht gekregen om een afspraak te hebben met een vrouw of een stel en om van de ontmoeting een foto ( eventueel onherkenbaar natuurlijk) door te sturen naar haar. we geilen elkaar vaak op via app/kik en ze denk dat ik dit nu niet durf. heb wel eens eerder een stel gedate, bi zou helemaal mooi zijn. echter geen man alleen. regio Apeldoorn. ben 45 jaar en serieus zeer discreet.
Ik zou graag met vrouw of stel buiten lekker genieten...kijken en bekeken worden...mag natuurlijk meer maar vind het al geil als we dat doen. Zijn er hier vrouw of stel uit flevoland die dat ook wat lijken? Ik zie namelijk op deze site nergens een bericht uit flevoland van vrouwen of stellen..?
kik is imackido maar hier reageren is ook prima...
Is er nog iets geils te beleven rond Arnhem vanavond.
Laat maar weten kik Marcel 026
Wie heeft er zin in een geile date noordholland.
Kik Vrijgezelnoordhollan of vrijgezelnoordholland@hotmail.com
Ik ga nu zo de veluwse bron binnen, wie (man, vrouw of stel) heeft er zin in spannende avontuurtjes?
Kik is ml1986b
Heb een bruine badjas en blauwe slippers aan ;)
Ben benieuwd!
Hallo sta dinsdag avond en nacht met de truck in leeuwarden wie heeft er zin om lekker te geilen in de truck ben 51 jaar en 17 cm en intiem lekker kaal wie heeft er zin man vrouw of stel groetjes
Welke dame is in de buurt en helpt my nou eens over die drempel en gaan we samen naakt ? Of kennis maken n sta op pp 2
Wie heeft er zin in vandaag omgeving tiel om te zuigen pijpen en trekken mail naar trekker2asdasd@gmail.com
Hi, wij zijn einde van de middag @zandenbos en zoeken een spontane leuke bi/gay man zodat hij zijn eerste stapje(s) in het bi-zijn ontdekken kan zetten. Zij is erbij en zij bepaalt. Geen klik = geen afspraak. Respect staat voorop! Alleen bericht als je kan, openminded bent en niet ouder dan 45.. X
Hi, wij zijn einde van de middag @zandenbos en zoeken een spontane leuke bi/gay man zodat hij zijn eerste stapje(s) in het bi-zijn ontdekken kan zetten. Zij is erbij en zij bepaalt. Geen klik = geen afspraak. Respect staat voorop! Alleen bericht als je kan, openminded bent en niet ouder dan 45.. X
Hoihoi
Ik wil weer eens mezelf lekker aftrekken terwijl mannen meekijken! Ben 24 en bi! En vind het geil als er oudere mannen naar me kijken met ouder bedoel ik boven 35!
Heb je interesse stuur dan mailtje of kik: diangelo1302
Dit bericht is automatisch verwijderd na het overtreden van de regels.
Vanavond ga ik bij de vlietlanden kijken.
Lekker naakt in mijn auto zitten of op een bankje en lekker met mezelf spelen.
Hopelijk komt er iemand helpen.
42jr 69kl 1.69 halfbloedje nl/Brazilië
Mail me maar
martinvz76@hotmail.com
Ben een humorvolle, schone en respectvolle man voor stel en/of vrouw... niets moet. Zoek geile ervaring. Zal er zijn om 13:15-13:30. Laat me even weten wie er zin heeft om te komen, (lekker dubbelzinnig haha). Ook ander tijdstip... andere dag...
Email. stevewarson69@hotmail.com
Welke leuke vrouw of stel heeft er zin om samen naar de sauna ( zuid Holland ) te gaan om daar lekker ondeugend te zijn.
Kijken hoever we kunnen gaan zonder dat andere iets in de gaten hebben.
Ik ben een nederlandse bi-schierige manvan 44 en 2,04 m lang, heb een normaal stevig postuur ( niet dik ) en heb een lekkere geschoren pik van 19 cm.
Wie heeft er zin, durft te reageren en gaat ermee ?
Kik ; scheep1974 of mail scheep1974@gmail.com
Ricardo





